<<<  SKORZYSTAJ Z PORAD NASZEGO SERWISU


REGENERACJA KARTRIDŻY :

  DO DRUKAREK LASEROWYCH MONOCHROMATYCZNYCH

Koszty eksploatacyjne popularnych monochromatycznych drukarek, kserokopiarek i faksów laserowych w dużym stopniu zależą od kosztów wymiany zużytych podzespołów drukujących zwanych kartridżami.  Aby te koszty znacznie obniżyć stosujemy regenerację w/w podzespołów. Zregenerowane kartridże mają doskonałą jakość i zmniejszają przynajmniej o 50% koszty eksploatacji urządzeń. Niektóre typy kartridży mogą być wielokrotnie regenerowane. Wielu użytkowników drukarek laserowych używa ich wyłącznie do drukowania tekstów dokumentów i właśnie zregenerowane kartridże dla takich zastosowań nadają się wprost idealnie. Większą uwagę należy zwrócić przy drukowaniu zdjęć, planów i wydruków graficznych lecz i w tym przypadku reklamacje są niezwykle rzadkie. Nasz klient decydujący się poddać swój kartridż procesowi regeneracji nic nie ryzykuje, gdyż firma nasza gwarantując doskonałą jakość, stosuje dodatkowo zasadę 30 - dniowego okresu  zwrotu gotówki . -> patrz.    Jak reklamować.
Kartridże, które są przeznaczone do regeneracji należy zapakować w oryginalną folię i pudełko,  zwracając przy tym szczególną uwagę,  aby nie dotknąć ręką ich światłoczułego bębna. Należy także chronić je podczas przechowywania i transportu przed nadmierną temperaturą, wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Zregenerowane kartridże nie należy poddawać nadmiernym wstrząsom, nie ustawiać ich w pozycji pionowej, a przed załadowaniem do urządzenia należy  postępować z nimi jak z nowo zakupionymi. Jeżeli w drukarce jest możliwa regeneracja kartridża w cenniku, w kolumnie REGENERACJA,  KOMPATYBILNY pojawi się cena. Operacja regeneracji polega głównie na uzupełnieniu brakującego tonera w kartridżu oraz oczyszczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu jego elementów do kolejnej eksploatacji. W przypadku, zużycia elementu wałka światłoczułego w kartridżu, zostanie on wymieniony na nowy co skutkuje zwykle zwiększeniem kosztu regeneracji ( od podanego w cenniku ) w zależności od modelu urządzenia od 30 do 60 złotych plus Vat. Zregenerowane w naszej firmie kartridże wyposażone są w nowe CHIPY wykorzystywane w procesach statystyczno-informacyjnych nowoczesnych drukarek.
     
     W urządzeniach posiadających rozdzielone części bębna światłoczułego i podajnika toneru, możliwe jest poddanie procesowi regeneracji również podzespołu bębna. Taka operacja pozwala na jego ponowne wykorzystanie.


Urządzenie w których wykonujemy regenerację kartridża posiadają w rubryce info symbol , inne w których regenerować można również bęben posiadają znak .Znajdziesz nas

Puławska132a/21 róg Naruszewicza

JAK ZAMAWIAĆ...

JAK EXPRESOWO:
  ZREGENEROWAĆ...
  NAPRAWIĆ...

JAK NAJTANIEJ KUPIĆ...

JAK NAJTANIEJ NAPRAWIĆ...

JAK ZDIAGNOZOWAĆ...

JAK PŁACIĆ...

JAK REKLAMOWAĆ...

JAK DOSTARCZYĆ...

JAK ODEBRAĆ...

JAK WYPOŻYCZYĆ URZĄDZENIE NA CZAS NAPRAWY...

JAK ODSPRZEDAĆ UŻYWANY CARTRIDG'E...

JAK ZAINSTALOWAĆ NOWE URZĄDZENIE...

CENNIK URZĄDZEŃ UŻYWANYCH...

...

...

...


 
Made by Tomasz Brzeziński