REGENERACJA

<<< SKORZYSTAJ Z PORAD SERWISOWYCH DOTYCZĄCYCH REGENERACJI
                                      PODZESPOŁÓW TONERÓW, BĘBNÓW, KARTRIDŻY

Wiele osób często pyta nas czy potrafimy zregenerować kartridż lub bęben do mało popularnego urządzenia, które posiadają np. Xerox, IBM, Panasonic czy inne. Z kilkunastoletniej praktyki tego typu usług odpowiadamy, że praktycznie 100% kartridzy pochodzących ze starszych modeli kserokopiarek, drukarek i faksów można bezproblemowo zregenerować, obniżając w ten sposób koszty ich eksploatacji o blisko połowę lub nawet więcej. Producenci broniąc się przed dynamicznie rozwijającym się rynkiem uzupełniania tonerów i regeneracji podzespołów zaczęli zabezpieczać je elekronicznymi chipami, ale rynek szybko poradził sobie z tą niedogodnością i błyskawicznie uzupełnił ich ofertę. Dlatego też jeśli pytasz nas, czy można zregenerować twój cartridge, toner czy bęben odpowiadamy zdecydowanie TAK . Nawet jeśli do tej pory nie regenerowaliśmy jeszcze podzespołu do tego typu modelu urządzenia to wystarczy je nam pozostawić na kilkadziesiąt minut i na pewno damy sobie radę. Niedowiarkom, źle poinformowanym i zdezorientowanym klientom, którzy nie są przekonani o słuszności tych zapewnień, gwarantujemy 100% satysfakcję z naszych usług zapewniając dodatkowo 30-dniową gwarancję zwrotu gotówki dla osób niezadowolonych z ich wyników. 
Nasz serwis zwykle regeneruje dostarczone tonery w ciągu kilkunastu minut  i dla 80% przypadków , odbiór zregenerowanego podzespołu następuje w ciągu od 15 minut do jednej godziny od momentu dostarczenia go do serwisu.
W pozostałych 20% czas naprawy trwa maksymalnie jeden  dzień.

Regułą zaś naszego serwisu jest to, że pojedyńcze kartridże regenerujemy dosłownie na poczekaniu, nawet wtedy gdy,  dotrą do nas po godzinie 14.00-> patrz. Jak ekspresowo zregenerować.   W tym miejscu prosimy Państwa, aby przed odwiedzeniem nas telefonicznie poinformować serwisantów o swojej wizycie celem przygotowania materiałów i takiego zorganizowania pracy, aby błyskawicznie wykonać powierzone nam zlecenie.  
Jeżeli puste tonery, kartridze należy zabrać do regeneracji do serwisu, wtedy możemy je odebrać od klienta, a po regeneracji odwieść je klientowi z powrotem do biura.
-> patrz. Jak dostarczyć, Jak odebrać

     Materiały eksploatacyjne i urządzenia opatrzone w kolumnie info znakiem posiadają dodatkowe informacje związane z możliwością regeneracji podzespołów tonera.  Są to zwykle uwagi dotyczące najczęstszych rozwiązań stosowanych w celu obniżenia kosztów eksploatacji urządzeń drukujących.

    Materiały eksploatacyjne i urządzenia opatrzone w kolumnie info znakiem posiadają dodatkowe informacje związane z możliwością regeneracji podzespołów bębna.  Są to zwykle uwagi dotyczące najczęstszych rozwiązań stosowanych w celu obniżenia kosztów eksploatacji urządzeń drukujących.


Znajdziesz nas na

Puławska 132a/21 róg Naruszewicza

JAK ZAMAWIAĆ...

JAK EKSPRESOWO:
  ZREGENEROWAĆ...
  NAPRAWIĆ...

JAK NAJTANIEJ KUPIĆ...

JAK NAJTANIEJ NAPRAWIĆ...

JAK ZDIAGNOZOWAĆ...

JAK PŁACIĆ...

JAK REKLAMOWAĆ...

JAK DOSTARCZYĆ...

JAK ODEBRAĆ...

JAK WYPOŻYCZYĆ URZĄDZENIE NA CZAS NAPRAWY...

JAK ODSPRZEDAĆ UŻYWANY CARTRIDG'E...

JAK ZAINSTALOWAĆ NOWE URZĄDZENIE...

CENNIK URZĄDZEŃ UŻYWANYCH...

...

...

...


 
Made by Tomasz Brzeziński