GRATULUJEMY - wygrałeś naszą aukcję na Allegro...!


Jeżeli brałeś udział w naszej aukcji internetowej na Allegro i wygrałeś ją to :

 W przypadku aukcji związanej z serwisem urządzeń lub regeneracją podzespołów - prześlij nam uszkodzone urządzenie lub podzespół do naprawy serwisowej firmą kurierską lub przesyłką pocztowa --> patrz.   Jak dostarczyć   Jak odebrać załączając do niej adres, na który ma zostać odesłana po naprawie. Należy podać również dane do faktury Vat oraz z jakiej firmy kurierskiej mamy skorzystać odsyłając urządzenie z powrotem. Jeżeli taka informacja nie pojawi się sami zadecydujemy z kogo skorzystać. Należy również wziąć pod uwagę możliwość ewentualnego ubezpieczenia przesyłki lub nadania jej wartości , co nie jest zbyt kosztowną operacją, a pozwoli na uzyskanie stosownego odszkodowania w przypadku jej uszkodzenia lub zaginięcia. Z kilkuletniego doświadczenia wiemy, że takie przypadki są niezwykle rzadkie - jeszcze nigdy się nam nie zdarzyły, ale...
Firmy i osoby z Warszawy i okolic oraz te, które chcą osobiście odebrać towary, mogą po wcześniejszej telefonicznej konsultacji na 24h telefon serwisowy 501216691  uzgodnić jej termin i ewentualną płatność gotówką. Firmy, które dla wykonania przelewu potrzebują dokument sprzedaży, prosimy o nadesłanie mailem zamówienia na wygraną usługę na podstawie , którego wystawimy fakturę pro-forma. 
     
W przypadku aukcji związanej z zakupem materiałów i urządzeń - wykonaj przelew na podany w aukcji nr konta bankowego. Firmy z Warszawy i okolic oraz te, które chcą osobiście odebrać towary, mogą po wcześniejszej telefonicznej konsultacji na 24h telefon serwisowy 501216691 lub w godzinach ( 8-22 )  (22) 8494116 uzgodnić jej termin i ewentualną płatność gotówką. Firmy, które dla wykonania przelewu potrzebują dokument sprzedaży, prosimy o nadesłanie mailem zamówienia na wygrane urządzenia lub podzespoły na podstawie , którego wystawimy fakturę pro-forma. Należy podać dane do faktury Vat oraz z jakiej firmy kurierskiej mamy skorzystać wysyłając urządzenie lub materiał eksploatacyjny.  Należy również wziąć pod uwagę możliwość ewentualnego ubezpieczenia przesyłki lub nadania jej wartości , co nie jest zbyt kosztowną operacją, a pozwoli na uzyskanie stosownego odszkodowania w przypadku jej uszkodzenia lub zaginięcia. Z kilkuletniego doświadczenia wiemy, że takie przypadki są niezwykle rzadkie - jeszcze nigdy się nam nie zdarzyły, ale... Jeżeli taka informacja nie pojawi się sami zadecydujemy z kogo skorzystać i na jaką sumę ubezpieczyć przesyłkę. Zakupione w Allegro materiały i urządzenia wyślemy przesyłką kurierską lub pocztową  --> patrz.   Jak dostarczyć   Jak odebrać  załączając do niej fakturę Vat.

  Znajdziesz nas na

Puławska 132a/21 róg Naruszewicza

JAK ZAMAWIAĆ...

JAK EKSPRESOWO:
  ZREGENEROWAĆ...
  NAPRAWIĆ...

JAK NAJTANIEJ KUPIĆ...

JAK NAJTANIEJ NAPRAWIĆ...

JAK ZDIAGNOZOWAĆ...

JAK PŁACIĆ...

JAK REKLAMOWAĆ...

JAK DOSTARCZYĆ...

JAK ODEBRAĆ...

JAK WYPOŻYCZYĆ URZĄDZENIE NA CZAS NAPRAWY...

JAK ODSPRZEDAĆ UŻYWANY CARTRIDG'E...

JAK ZAINSTALOWAĆ NOWE URZĄDZENIE...

CENNIK URZĄDZEŃ UŻYWANYCH...

...

...

...


 
Made by Tomasz Brzeziński