JAK NAJTANIEJ KUPIĆ ...

     

   Materiały eksploatacyjne: tonery, bębny, cartridge ...

       Przejrzyj naszą ofertę w cenniku dla poszczególnych marek i typów urządzeń, znajdziesz odpowiadające im podzespoły eksploatacyjne. Jeżeli po prawej stronie cennika znajdziesz ceny odpowiadające regeneracji tych podzespołów to bez obaw możesz skorzystać z tej oferty zaoszczędzając około 50 % kosztów. Zregenerowane przez nas podzespoły są objęte gwarancją i ich prawidłowy czas pracy nie odbiega od zupełnie nowych. Są za to blisko połowę tańsze. Absolutnie najtańsze, promocyjne propozycje znajdziesz w dziale promocje: patrz -> 1. Tonery, bębny, usługi serwisowe   

    Urządzenia biurowe : drukarki, kserokopiarki, faksy, telefony, centralki telefoniczne, itp.

      Najtaniej kupisz urządzenie polisingowe, oczywiście sprawne z 12 miesięczną gwarancją, najczęściej nie mające oznak zużycia, pracujące bez zastrzeżeń, a tańsze od 30% do 60%.
     Do sprzedaży oferujemy również starsze modele faksów, drukarek, kserokopiarek i pozostałych urządzeń biurowych, które odkupujemy od naszych klientów i po przeprowadzeniu odpowiednich prac serwisowych oferujemy do dalszej odsprzedaży. Zwykle są to używane kserokopiarki firmy Canon, faksy, drukarki atramentowe i laserowe firmy HP, ale również telefony, faksy i centrale firmy Panasonic.
Część naszej oferty promocyjnej dotyczącej usług serwisowych, ale również regeneracji szeroko pojętych materiałów eksploatacyjnych cartridge'y, tonerów i bębnów znajdziecie Państwo w serwisie Allegro w bardzo atrakcyjnych cenach. 
Poniżej zaś w cenniki urządzeń używanych przedstawimy tymczasową ofertę urządzeń używanych i polisingowych. Państwa oferty kupna (ale również sprzedaży używanych lub uszkodzonych urządzeń) prosimy kierować mailem na adres:
serwis@satellite.com.pl


Cennik urządzeń używanychZnajdziesz nas na

Puławska 132a/21 róg Naruszewicza

JAK ZAMAWIAĆ...

JAK EKSPRESOWO:
  ZREGENEROWAĆ...
  NAPRAWIĆ...

JAK NAJTANIEJ KUPIĆ...

JAK NAJTANIEJ NAPRAWIĆ...

JAK PŁACIĆ...

JAK REKLAMOWAĆ...

JAK DOSTARCZYĆ...

JAK ODEBRAĆ...

JAK WYPOŻYCZYĆ URZĄDZENIE NA CZAS NAPRAWY...

JAK ODSPRZEDAĆ UŻYWANY CARTRIDG'E...

JAK ZAINSTALOWAĆ NOWE URZĄDZENIE...

CENNIK URZĄDZEŃ UŻYWANYCH...

...

...

...


 
Made by Tomasz Brzeziński